Rozvoz jídel

Nestíháte se v práci najíst, nebo zajít na oběd? Restaurace jsou příliš daleko od Vašeho zaměstnání či domácnosti? Nebo jsou jídla v jídelně, kam chodíte na oběd jaksi méně chutná a fádní a vy už to chcete konečně změnit? nebo jen nemůžete najít restauraci, kde myslí při skladbě jídelního lístku na zdravou výživu? NO TAK DO TOHO.

Spokojenosti našich zákazníků se snažíme dosáhnout krom ostatního zejména jídelním lístkem s klasickými českými hotovkami, kde ale nechybí jídla s nízkou kalorickou hodnotou, nebo zeleninové a luštěninové saláty. Nejdůležitější je garance zdravotní nezávadnosti našich jídel, kterou zajišťujeme jak pečlivým výběrem a důkladným proškolením našeho personálu, tak a zejména potřebnou kvalitní technologií, díky které probíhá výroba v souladu se zavedeným systémem HACCAP.

Naše jídla vaříme tradičním způsobem a vždy z pečlivě vybíraných čerstvých surovin od českých dodavatelů. K distribuci a převoz používáme jednorázové plastové krabičky různých velikostí. Krabičky jsou uvnitř rozděleny na několik prostorů, kam je jídlo umístěno tak, aby se k zákazníkovi dostalo nepomáchané. A nyní to nejpodstatnější:

Jak si mohu jídlo objednat?

Je to velmi jednoduché – každý všední den lze od 16:00 na stránkách https://objednavky.stara-lipa.cz/ vybrat a jednoduše objednat vámi vybraná jídla a jejich počet. Objednávat je možné i následující den to znamená vlastně na dnešek a to do 11:00 hod. do formuláře na zmíněných www vyplníte potřebné údaje a o nic víc se nestaráte. Vaše vybrané jídlo, nebo jídla vám přivezeme v čase 11:00 – 13:00 a za dovoz k vám neplatíte ani korunu. Jídlo na další den si můžete objednat již od 16:00.

Připravujeme také bezplatnou linku 0800, abychom vám ušetřili kapsu a zpříjemnili objednávku.

Platbu je možno provést hotově, stravenkami a po domluvě lze také použít bezhotovostní platbu.

Na závěr vám přejeme šťastnou volbu při výběru a dobrou chuť.


[7]