Catering

Jsme připraveni uspokojit vaše potřeby nejen v Praze, ale v jakémkoli koutě naší krásné země. Umíme si poradit i třeba v jižních Čechách na louce bez vody a elektřiny. Pokud jste dostali na starost organizaci a zajištění pohoštění, rautu, číše vína nebo celého firemního dne? Obraťte se na nás a my vše profesionálně vyřídíme a vyřešíme dle vašich požadavků a akci zajistíme komplet až do zdárného konce.

Náš tým gastronomických profesionálů vám může nabídnout jak typicky české speciality, tak širokou škálu zahraniční kuchyně. Coffebreaky, bankety, koktejly a rauty zvládáme stejně jako pohoštění na poradách, setkáních se zaměstnanci, prezentacích, konferencích, soukromých párty a jiných příležitostech.

Naše jídla vaříme tradičním způsobem a vždy z pečlivě vybíraných čerstvých surovin od českých dodavatelů. K převozu ke klientovi používáme zásadně certifikovanou technologii. Náš proškolený personál je vždy připraven operativně vyřešit i nestandardní situace vzniknuvší v průběhu akce.

V neposlední řadě také zajistíme společensko – kulturní akce většího rozsahu jako jsou plesy, městské slavnosti, nebo festivaly.

Následující ukázková menu jsou pouze orientační a každou akci modulujeme zvlášť dle konkrétních představ a požadavků klienta.


[9]