• Kvalita bez kompromisu
  • Čerstvé suroviny bez polotovarů.
  • Flexibilní přizpůsobení Vašim potřebám.
  • Dodržování hygienických standardů.
  • Tradice v gastronomii od roku 2000.

Závodní stravování

Zajišťujeme denní stravování pro firmy, organizace a jednotlivce. Pro klienty v segmetu průmyslu a administrativy nabízíme kompletní řešení stravovacích služeb šitých na míru. Požadavkem bývá zpravidla zajištění výroby, dovozu a výdeje čtyř či více hotových jídel včetně polévky a salátu, nebo desertu. Naší předností, je flexibilní přizpůsobení vašim provozním potřebám, zvyklostem a tradicím. Dokážeme se operativně přizpůsobit jak v čase a sortimentu, ale také v širším rozsahu poskytovaných služeb, jako například zajištění snídaní, svačin, nebo také nočních večeří. Součástí nabízených služeb je pitný režim pro vaše zaměstnance ve vašim nadefinovaném objemu a kvalitě.

Dodržování hygienických standardů

Naprostou samozřejmostí je úzkostlivé dodržování všech hygienických standardů a technologických postupů při přípravě jednotlivých pokrmů. Při tvorbě nabídky jídej se vždy snažíme sestavit strukturu tak, abychom uspokojily chutě a požadavky co nejširší možné veřejnosti. Jídla připravujeme výhradně z čerstvých surovin bez použití polotovarů.

Osobní přístup a domácí kuchyně

Od ostatních dodavatelů závodního stravování se výrazně odlišujeme krom osobního přístupu našeho pečlivě vybíraného personálu, zejména domácí kuchyní. Neméně důležitá je pro nás také zpětná vazba, která nás informuje o spokojenosti či nespokojenosti našich strávníků. Abychom mohli skutečně pružně reagovat, provádíme odborný monitoring formou anket, pohovorů a průzkumů spokojenosti v jednotlivých provozech.


[8]